dacia_duster_aicha_des_gazellese_winСлед 15 състезателни дни, шест етапа и 12 до 14 часа ориентация на ден, екипажите от Women@Renault прекосиха финала зад волана на своите Dacia Duster. В отбори по двама, шестте служителки финишираха на първо, второ и девето място в категория „Кросоувър“. Отборът на Renault, състезаващ се в категория „4×4/Камион“, финишира 15-и от 127 отбора. Третото поредно участие на Renault в рали Aïcha des Gazelles е част от плана Women@Renault, целящ насърчаване развитието на жените в компанията.

Около 300 състезателки взеха участие в 23-то издание на рали Aïcha des Gazelles, състезание за ориентация, базирано на интелигентност и издръжливост. След 15 състезателни дни, четирите отбора на Renault изминаха средно по 2500 км всеки в своите автомобили Dacia Duster, които бяха специално подготвени за надпреварата.

Ан-Софи Кали и Паулина Хакуд (отбор 317) финишираха първи в категория „Кросоувър“. Летисия Рожие и Силви Куито (отбор 316) финишираха втори от 12-те отбора в категорията. Саида Бенхамида и Сафае Чалал (отбор 315) финишираха девети. Отбор 118, а именно Мелани Суше и Катерин Хюле, финишираха 15-и от 127 отбора, участващи в категорията „4×4/Камион“.